www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 969 napja lejárt

A Béres Egészségtár Kft., a Béres Cégcsoport

gyógyszer- és fitotéka nagykereskedelmi cége

területi képviselőt

keres

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • A fitotéka és gyógyszerpiac ismerete
  • Min. két év értékesítési tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség, agilis hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, kereskedői mentalitás, „jó gazda” szemlélet
  • Számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Csapatmunka

Feladatok:

  • A Béres Gyógyszergyár és Béres Egészségtár képviselete az adott terület kiemelt vásárlói felé, kapcsolattartás gyógyszerészekkel és gyógyszertárakkal
  • POS-anyagok láthatóságának ellenőrzése és érvényesítése az adott területen lévő gyógyszertárakban
  • A termékhez tartozó értékesítési adatok elemzése valamint a promóciós megállapodások megtárgyalása a munkaadó által meghatározott céloknak megfelelően
  • Előadások megszervezése és megtartatása szakmai rendezvényeken
  • Valamennyi jelentéskészítési és adminisztratív feladat teljesítése, beleértve a promóciós megállapodásokhoz kapcsolódó szerződések és számlák időben és pontosan történő begyűjtését
  • Heti jelentések készítése az aktuális területi információkról mind a szakma, mind a termék vonatkozásában
  • Folyamatos kapcsolattartás szakmai partnerekkel
  • A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai- és kommunikációs ismeretek rendszeres frissítése, önképzés

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád megye

Kezdés: 2015.február

A jelentkezés módja:
Önéletrajzát 2015. február 24-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő