www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 809 napja lejárt

A QPERATOR Kft. a magas minőségi kategóriát képviselő fogyasztási cikkek importőreként meghatározó szerepet játszik a prémium kategóriájú termékek piacán.

A vállalat jelenlegi árukínálata élelmiszer és ital termékkörre oszlik, melyek forgalmi egyensúlyban tartásának biztosítása a cég alapvető elhatározása. A működést meghatározza ezen túl a kiskereskedelmi és a vendéglátó csatorna közötti forgalmi egyensúly fenntartása is. Ennek érdekében a QPERATOR Kft. értékesítési csapata lefedi egész Magyarországot és az egész piacot!

Dinamikusan növekvő vállalatunk keres megnövekedett igényei teljesítéséhez

 Területi képviselőt

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • A területen elhelyezkedő üzletek látogatása
  • Új partnerek felkutatása
  • Ajánlattétel, szerződéskötés
  • Terméklistázás
  • Promóciók szervezése, POS kihelyezés
  • Forgalmi célok elérése, megrendelések felvétele
  • Fogyasztói igények felmérése
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítői munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság, kitartás, lendületes munkavégzés
  • Szervezőkészség, kötelességtudat

Amit kínálunk:

  • Céges mobiltelefon
  • Benzin költségtérítés
  • Folyamatos képzések, tréningek
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, pályázati anyagát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő