www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Feladatok:

  • ABT optikai és motor tuning, illetve ZENE C multimédiás eszközök értékesítése
  • partnereink számára,
  • Ügyfélkör látogatása, fenntartása, jó ügyfélkapcsolat ápolása,
  • Új ügyfelek felkeresése,
  • Árajánlatok elkészítése, tárgyalások lebonyolítása a vevőkkel.

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség,
  • Több éves autóipari és/vagy kereskedelmi szakmai tapasztalat,
  • MS Office ismerete,
  • Lelkes, dinamikus személyiség, jó kommunikációs képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos légkör,
  • Karrier építési lehetőség a világ prémium Audi-VW autónemesítő márkájánál,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (gépjármű, telefon, laptop ).

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Debrecen

Jelentkezését várjuk fényképes önéletrajz formájában a megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Hajdú-Bihar
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő