www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég adminisztratív területre az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladat:

  • Független partnerekkel történő kapcsolattartás
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Partnerek rendeléseinek fogadása, kezelése
  • Munkakörhöz kapcsolódó teljes körű adminisztráció ellátása
  • Munkaterületek folyamatos látogatása

Elvárások:

  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítői és képviselői munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Saját gépjármű
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, agilis személyiség
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés + jutalék
  • Rugalmas munkaidő
  • Hatékony back office

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő