www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Az SC Johnson Kft. az FMCG területen évek óta jelenlévő és több kategóriában piacvezető multinacionális cég

munkatársat keres Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Veszprém megye területére

Feladatok:

  • a forgalmazott termékek értékesítése az adott területen
  • hosszú távú, jó munkakapcsolat kiépítése a partnerekkel
  • új disztribúciós lehetőségek keresése
  • az értékesítés növelése az üzletekben.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtés
  • jó előadói és tárgyalástechnika
  • gyors helyzetfelismerés
  • kimagasló problémamegoldó képesség
  • alkalmasság, beállítottság a csapatmunkára és önfejlesztésre
  • önállóság és elkötelezettség
  • Győri vagy Győr környéki lakóhely (előny)
  • angol nyelvtudás (előny)
  • pár éves területi képviselői munkatapasztalat (előny)

Amit biztosítunk:

  • nemzetközi környezet
  • szakmai tréningek és fejlődési lehetőség
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • versenyképes fizetés
  • szolgálati gépkocsi
  • mobiltelefon
  • számítógép.

Ha úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak és érdekli a felkínált lehetőség, fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát 2014 december 31-ig az alább megadott e-mail címre küldje el.

Helyek Veszprém
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő