www.cvonline.hu

Területi Képviselő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.15.
Hirdetés azonosító: 884489
lejárt

Nemzetközi építőipari partnerünk számára keresünk új kollégákat Területi Képviselő pozícióba a következő lokációkkal: Pécs/Kaposvár/Dombóvár/Győr/Kecskemét/Szeged. A pozíció fő célja a kitűzött kereskedelmi célok elérése, illetve túlteljesítése.

Területi képviselő legfontosabb feladatai:
• Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, új partnerek felkutatása
• Személyes partnerlátogatások megtervezése és sikeres lebonyolítása, azok adminisztrációja
• Értékesítési forgalom növekedésének elérése
• A piac és versenytársak folyamatos nyomon követése és elemezése
• Új termékek és kampányok bevezetésének sikeres támogatása
• Építési projektek felkutatása és megnyerése, a befolyásoló piaci szereplők meggyőzése
• A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
• A munkavégzés helye: budapesti irodában heti 1 nap (illetve szükség szerint), a területén található partnerek személyes látogatása (kereskedők, építőipari kivitelezők, beruházók) a többi munkanapon

Elvárások a Területi képviselővel szemben:
• Minimum 2 év értékesítés területén szerzett tapasztalat
• Minimum középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Jó kommunikációs, prezentációs készség
• Kezdeményezőkészség
• Megbízható, precíz, önálló munkavégzésre képes és kiválóan együttműködik minden kollégájával

Előny:
• Főiskolai vagy egyetemi diploma gazdasági vagy műszaki területen
• Középfokú angol nyelvtudás

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, jelentkezzen önéletrajzával a honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest