www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

Feladatok:

  • Államilag támogatott szociális tömegétkezetés népszerűsítése a régióban

  • Partnerek látogatása

  • A szolgáltatás ügyfélkörének bővítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • B. kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat

  • Kiemelkedő szociális érzékenység

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges gépkocsi, mobiltelefon és laptop a munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

  • Miskolc és környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyel küldje a  E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Miskolc
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő