www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Árindex Projekt Kft.

120.000 Ft. fix + 200.000 Ft. jutalék kereseti lehetőséggel

kollégákat keres az ország egész területéről.

Tevékenységeink:

  • Marketing kampányok szervezése és lebonyolítása
  • Ügyfélszerzés, toborzás
  • Hagyományos (online, offline), gerilla, stb.. marketing
  • Pályázati menedzsment (figyelés, írás, beadás, monitoring)
  • Mini kampányok összeállítása kis- és középvállalkozások részére

Üzletkötő feladatai:

  • Cégvezetők megkeresése, időpont egyeztetés tárgyaláshoz
  • Tájékoztatása a szolgáltatásokról
  • Tárgyalások lebonyolítása, igény esetén szerződés megkötése
  • Új szolgáltatásokról már meglévő és új ügyfelek tájékoztatása

Elvárások, előnyök:

  • Jó tárgyalóképesség
  • Értékesítési tapasztalat előny
  • Aktív céges kapcsolatrendszer előny
  • Számlaképesség NEM szükséges
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)

Amit kínálunk:

  • Ön a 2 legnépszerűbb szolgáltatást kínálhatja fel partnereinek általunk, melyekre igen nagy az igény,
    hiszen vagy új ügyfeleket szerzünk nekik (közvetett pénz), vagy pályázatot nyerünk (közvetlen pénz).
  • Igény szerint címanyag
  • Teljesítménytől függően céges telefon és tablet.
  • Díjmentes továbbképzések
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Kezdés előtt ingyenes szakmai tréning
  • 120.000 Ft. fix + 200.000 Ft. jutalék + részesedés a sikerdíjakból

Munkavégzés helye: Országos

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.