www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 797 napja lejárt
Az Agria Color 98 Kft.
munkatársa keres
Észak-Kelet magyarországi megyék területére (Borsod, Nógrád, Szabolcs, Hajdú, Heves)
autójavító és ipari festékek, valamint szórástechnikai termékek értékesítésére

Feladatai:
  • Potenciális partnerek megkeresése, partnerkör bővítése, tárgyalások lebonyolítása az adott területen
  • Partnerlátogatások lebonyolítása útvonalterve alapján
  • Termékek értékesítése megrendelés alapján
  • Forgalmi elvárások teljesítése az előírt tervek szerint
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelentések és szerződések előkészítése
Elvárások:
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • 2 év értékesítési vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség, kezdeményezőkészség, önállóság, motiváltság
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen „B” kategóriás vezetői engedély, saját személygépkocsi
Amit kínálunk:
  • Tréning lehetőségek
  • Teljesítményorientált jövedelem,
  • Egyéb vállalati juttatás, üzemanyag elszámolás alapján költségtérítés, céges mobiltelefon
  • Alkalmazotti státusz
  • Profi informatikai háttér

Fényképes önéletrajzos jelentkezés az alábbi e-mail címen.
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Hajdú-Bihar
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő