www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Kelet-Magyarország és Nyugat-Románia piacvezető nyílászáró- és bútorvasalat kereskedése,

 a

 Pest, Bács-Kiskun, Baranya, Somogy, Tolna megye területére

 munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • A HBZ Kft. által forgalmazott termékek bemutatása, ajánlása, értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, problémák kezelése, szaktanácsadás

Elvárások:

  • Területi képviselői munkakörben eltöltött min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Piacismeret
  • SAP, SBO vállalat irányítási rendszer ismerete

 Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát pozíció megjelöléssel az alábbi e-mail címre. Az önéletrajzban kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Helyek Tolna
Somogy
Baranya
Bács-Kiskun
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő