www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 951 napja lejárt

 A Glencore Cégcsoport a világ egyik legnagyobb ipari alapanyag és nyersanyag beszállítója, világszerte stratégiai szerepet tölt be az egyre nagyobb alapanyag szükségletek kielégítésében.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Cégcsoportunk:
a Föld 5 kontinensén, 50 országban tevékenykedő vállalat
közel 190.000 munkatársat foglalkoztat
2011 májusától a londoni és hongkongi tőzsdéken jegyzett cég
2013-es árbevétele 232 milliárd USD volt

A cégcsoport magyarországi fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olaj hazai és nemzetközi kereskedelme, valamint növényolajgyártás. Regionálisan is jelentős kereskedelmi, logisztikai, termelési bázisokkal rendelkezik, megerősítve közép-kelet európai régiós vezető szerepét.

Az alábbi pozícióba keressük a legjobb jelöltet:

(Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye)

Feladatok:

  • Gabonafélék és olajos magvak piacán történő kereskedelem
  • Folyamatos kapcsolattartás már meglévő partnerekkel
  • Új kereskedelmi partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok építése, kereskedelmi hálózat bővítése
  • Kereskedelmi jelentések készítése
  • Belső kapcsolattartás és együttműködés a cég más részlegeivel

Elvárások:

  • 2-3 éves mezőgazdasághoz kapcsolódó képviselői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
  • Nagyfokú önállóság
  • Proaktivitás
  • Társalgási szintű aktív angolnyelv-tudás előny
Amit kínálunk:
  • Céges autó
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Somogy-Vas-Veszprém-Zala megyék

Amennyiben képesnek tartja magát intenzív, magas szakmai igényeket támasztó környezetben bizonyítani és szeretne egy dinamikus csapatnak a tagja lenni, kérjük, a pozícióra való hivatkozással küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Zala
Somogy
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő