www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

Az 1972-ben alapított Biolchim S.p.A Olaszország  egyik leginnovatívabb és legnagyobb hagyománnyal rendelkelkező finomműtrágya és termésnövelő anyag gyártója. Termékeinket több mint 50 országban forgalmazzuk leányvállalatainkon és disztribútorainkon keresztül.
Jelenleg magyarországi leányvállalatunk a Biolchim Hungary Kft. számára keressük leendő munkatársunkat:

1 fő területi képviselő munkakörbe

az alábbi megyékbe:

Csongrád, Békés, Bács-Kiskun

Feladatok:

  • A három megye területén lévő vevőkkel való kapcsolattartás
  • Új vevők felkutatása
  • Szaktanácsadás
  • Az értékesítési hálózat fejlesztése
  • Jelentések készítése a piacról

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár vagy kertészmérnöki végzettség
  • Számítógépes ismeretek: word, excel, power point,
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent,
  • Legalább „B” kategóriás vezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastruktúra
  • Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését , akkor várjuk jelentkezését (fényképes önéletrajz) az alábbi email címen.

Biolchim Hungary Kft.
Kószó Lajos
6000,Kecskemét
Kisfaludy u.3. II/6.

Jelentkezési határidő: 2014. Október 15.

Helyek Békés
Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő