www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 961 napja lejárt

Nyereséges, tizenöt éve informatikai területen tevékenykedő vállalat keres

Területi képviselőket

Főbb feladatok, munkák:

  • A területi képviseleti hálózaton belül a vállalat szolgáltatásainak értékesítése és képviselete a meghatározott térségben vállalatok felé, illetve projektek számára.
  • Új ügyfelek felkeresése, a meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, a vállalati érdekek helyi képviselete.

Elvárások:

  • Önálló munkaszervezési készség
  • Tárgyalóképes, jó kommunikáció
  • Jó szervezőkészség, pontosság
  • Együttműködési készség, megbízhatóság
  • Mobilitás (területén belül) - gépjármű, vezetői engedély
  • Számlaképesség - (vállalakozói, egyéni vállalkozói háttér)
  • Internet felhasználó szintű használata
  • Üzleties megjelenés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat
  • Kialakult ügyfélkör

Amit biztosítunk:

  • Szakmai tréningek
  • Kommunikációs tréningek
  • Lakóhely szerinti működési terület
  • Törzsállomány védelem
  • Piacképes, innovatív informatikai szolgáltatások és termékek
  • Folyamatos presales háttértámogatás
  • Folyamatos értékesítési és pénzkereseti lehetőség
  • Havi kifizetésű folyamatos munkát támogató jutalékrendszer (kiemelt forgalmi jutalék az üzletszerzésért, folyamatos havi jutalék a különböző szolgáltatási szerződéseknél, jutalék az ügyfél további vásárlásaiból)
  • Támogatott infokommunikációs csomag (telefonkészülék, céges telefonhívások költségtérítése, mobil internet, teljes körű szoftvercsomag a munkavégzéshez)
  • Költségtérítés gépjármű - kilométer a munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Országos