www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Lakástextil nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk csapatába keresünk lendületes, jó kapcsolatteremtő értékesítési tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • A cég üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete a munkaterületen
  • Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek rendszeres, célirányos látogatása, a vevők és cég között fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Partnerkör bővítése, kapcsolattartás kereskedőkkel, belsőépítészekkel és lakberendezőkkel, megállapodások kidolgozása és megkötése, ajánlatok és pályázatok készítése
  • Termékismertetés, szakmai tanácsadás, előadások, prezentációk tartása és szervezése.
  • Akciók, értékesítési stratégiák kidolgozása és lebonyolítása
  • A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
  • Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
  • Statisztikai kimutatások, elemzések, éves értékelések készítése
  • Kintlévőség kezelésben való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi, közgazdasági
  • Minimum 3-5 éves értékesítői tapasztalat
  • Erős középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Határozott, magabiztos, de udvarias fellépés, dinamikus személyiség
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás, jó probléma megoldás
  • Önálló munkavégzés képessége, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • lakástextil illetve melegburkolat piac ismerete, kialakult és aktuális kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Befogadó, együttműködő értékesítő csapat
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

A fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igénye megjelölésével 2014. augusztus 14-ig várjuk az alábbi e-mail címre. Cégünk kizárólag az álláshirdetés feltételeinek megfelelő, személyes beszélgetésre behívásra kerülő jelentkezőket értesíti.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő