www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Az

Interflon Hungary Kft.

munkatársat keres

Baranya, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Veszprém és Zala megyére.

A hollandiai székhelyű Interflon a MicPol® alapú kenéstechnika specialistája.

Feladat:

  • a termékek és cégünk képviselete adott területen
  • új ügyfelek felkeresése, direkt értékesítés (meglévő ügyfelek látogatása a 3. hónap után)
  • műszaki tanácsadás
  • ügyfélkör bővítése
  • kapcsolattartás az anyacéggel

Amit elvárunk:

  • aktív angol nyelvtudás (hivatalos belső kommunkációs nyelv)
  • legalább három év, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • internetes ismeretek és elérhetőség, internet kapcsolat
  • kiváló kommunikációs készség, problémamegoldás
  • a próbaidőszak alatt (3 hónap) saját gépkocsi használat

Előny:

  • ipari karbantartásban való jártasság
  • direkt eladási ismeretek
  • kenéstechnika ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)
  • folyamatos szakmai és műszaki képzések, oktatások
  • előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, fényképes, részletes magyar és angol önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...