www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Gyógyszer kiskereskedelmi területen, meglévő partnerekkel történő teljes körű kapcsolattartásra, valamint új partnerekkel történő tárgyalások lebonyolítására keresünk

 pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • új partnerek felkutatása, szerződtetése
  • a helyi viszonyok feltérképezése, megismerése, forgalomnövelő lehetőségek felkutatása
  • a teljesítménycélok elérésének biztosítása adott területen
  • a portfólióba tartozó partnerek folyamatos látogatása, naprakész ismerete
  • új promóciók és elvárások kommunikálása a partnerek felé
  • marketing megjelenések és egyéb központ által meghatározott szabályok betartásának és betartatásának ellenőrzése
  • értékesítés ösztönző tevékenységek elősegítése
  • a partnerek tájékoztatása az aktuális feladatokról, prioritásokról
  • adminisztráció naprakész, pontos vezetése, szerződések, ajánlati anyagok összeállítása
  • promóciókban, kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat termék-, vagy szolgáltatás értékesítésében
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
  •  „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Személyiség jellemzők:

  • önállóság
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • megnyerő személyiség, jó prezentációs készség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • lendületes, energikus személyiség
  • rugalmasság és kiváló alkalmazkodó képesség
  • precizitás
  • problémamegoldó képesség.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • gyógyszertár és / vagy orvos látogatási tapasztalat
  • gyógyszer kiskereskedelmi szektor naprakész ismerete, aktív kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • a sikeres munkavégzéshez szükséges eszközök (cégautó, laptop, mobiltelefon)
  • alkalmazotti státusz
  • megbízható cégháttér
  • lendületes csapatmunka

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő