www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

A Milford teák, Poco Loco tortillák, Twist termékek és más prémium márkák, és élelmiszerek forgalmazója

munkatársat keres

terület: Budapest, Pest megye, Nógrád megye

Feladatok:

  • A meglévő túraterv alapján a területhez tartozó boltok, régiós központok és nagykereskedők látogatása
  • Disztribúció növelése, készletek ellenőrzése
  • Megfelelő bolti és raktár készlet szintek elérése
  • Rendelés felvétel
  • A termékek legoptimálisabb kihelyezése az üzletekben, polcképek, merchandíser munka
  • Akciók bonyolítása, szervezése
  • Konkurencia figyelés
  • Forgalmi tervek teljesítése
  • Kapcsolattartás a vevő központokkal, akciók szervezése, termék listázás
  • Másodlagos kihelyezések szervezése
  • Új termék bevezetések bonyolítása
  • A cég magas szintű képviselete
  • Egyedi megbízások magas szintű végrehajtása
  • Napi jelentés, adminisztráció
  • Új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • Szavatossági idők figyelemmel kísérése
  • Szoros együttműködés a társ osztályokkal cégen belül

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • termék és piacismeret
  • motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • stratégiai gondolkodásmód
  • jó kommunikációs, és tárgyalókészség
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Területi képviselői gyakorlat, élő partner kapcsolatok

Amit biztosítunk:

  • Cégautó
  • Mobil telefon
  • Tablet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye, Nógrád megye,

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.

Helyek Nógrád
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő