www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 904 napja lejárt

A közelmúltban indult, tipikus „startup” cégünkhöz

keresünk munkatársat részmunkaidőben az alábbi pozícióba:

A sikeres munkavégzéshez az alábbi képességek, készségek szükségesek:

  • Ismeri a mobil alkalmazások marketing stratégiáit
  • üzletkötői tapasztalat
  • utazási hajlandóság

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel Budapesten kívüli taxi társaságokkal
  • A TaxiQuick mobil applikáció értékestése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér

Munkaidő: részmunkaidő

Ha a fent leírtak felkeltették érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát magyar nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő