www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1233 napja lejárt

Az Interflon Hungary Kft. ( Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése )

munkatársat keres

Budapestre, Baranya, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Veszprém és Zala megyére.

A hollandiai székhelyű Interflon a Teflon®* alapú kenéstechnika specialistája.

Feladatok:

  • a termékek és cégünk képviselete adott területen
  • ügyfelek felkeresése, direkt értékesítés
  • technikai tanácsadás
  • ügyfélkör bővítése
  • kapcsolattartás az anyacéggel

Amit elvárunk:

  • legalább három év, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • internetes ismeretek és elérhetőség, internet kapcsolat
  • kiváló kommunikációs készség, problémamegoldás
  • a próbaidőszak alatt (3 hónap) saját gépkocsi használat

Előny:

  • ipari karbantartásban való jártasság
  • direkt eladási ismeretek
  • kenéstechnika ismerete
  • egy világnyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos képzések, oktatások
  • előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, hogy fényképes, részletes önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Baranya
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő