www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Az Agroker Holding Zrt. Mezőtúri Regionális Központjába keres 1 fő

területi képviselőt

A leendő Munkatárs feladatai:

  • Régi vevőkkel kapcsolattartás
  • Új vevők felkutatása, majd velük a folyamatos kapcsolattartás
  • Szaktanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Agrármérnök végzettség

Előny:

  • növényvédelmi szakmérnöki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye és Békés megye területe

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő