www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak.

Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk DUNAÚJVÁROSI munkavégzéssel munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Feladatok:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
  • A cég által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára
  • Vevőakvizíció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 év területi képviselői szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség, határozottság
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem (szolgálati autó, laptop, telefon)
  • Dinamikus csapatmunkában való végzettség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva - az Unix Dunaújváros kirendeltséget megjelölve  - tudja feltölteni adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Dunaújváros
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar