www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1004 napja lejárt

A 15 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres

területi képviselői

pozícióba.

A munkavégzés helye: Fejér, Bács-Kiskun, Tolna, Baranya megye

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • szaktanácsadás
  • értékesítés

Elvárások:

  • Pályakezdő státusz (diplomás)
  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Angol és /vagy német nyelv magasfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
    Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2014. július 1.

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: területi képviselő

Helyek Baranya
Tolna
Bács-Kiskun
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő