www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

Link megjelenítése  TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársakat keres

Kelet Magyarországi munkavégzésre

Feladatai:

Cégünk ajándék és konyha felszerelési  termékeinek értékesítése

Kelet -Magyarország területen:

  • Meglévő ügyfelek személyes felkeresése, folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása az adott területen
  • Napi partnerlátogatások lebonyolítása útvonalterv alapján
  • Potenciális partnerek megkeresése, partnerkör bővítése
  • Termékek értékesítése
  • Forgalmi elvárások teljesítése az előírt tervek szerint (havi, negyedéves, éves)
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelentések, riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • 2 év értékesítési vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség,kezdeményezőkészség, önállóság, motiváltság
  • munkavégzéshez elengedhetetlen: "B" kategóriás vezetői engedély, saját személygépkocsi
  • laptop

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem  (fix alapbér + teljesítményarányos jutalék + egyéb vállalati juttatások) üzemanyag elszámolás alapján költségtérítés, céges mobiltelefon,

Munkavégzés helye:

  • Kelet Magyarország (Pest megye egy része, Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Jász Nagykun, Hajdu-Bihar, Nógrád megye egy része, Heves, Borsod és Szabolcs megye) Jász-Nagykun-Szolnok megyei központtal

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Nógrád
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő