www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

 2007. óta létező export piacra is gyártó, dinamikusan fejlődő magyar cég a belföldi értékesítési hálózatának fejlesztéséhez területi képviselőket keres az alábbi megyékre:

Zala, Vas, Bács-Kiskun, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Csongrád

Célpiacunk a végfelhasználói szektor (ipar, mezőgazdaság, fuvarozás), továbbá a HORECA (hotel, étterem) területe.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség,
  • saját személygépjármű,
  • jó kapcsolatteremtő képesség,
  • célorientált, önállóan dolgozni tudó, dinamikus személyiség,
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat szükséges,
  • ezen a területen ismert vevőkör előnyt jelent.

Munkakör leírása:

  • magas minőségű, jól eladható ipari karbantartási termékek (kenőanyagok, ipari tisztítószerek, technikai aerosolok) értékesítése,
  • végfelhasználói és a HORECA piacon új ügyfelek szerzése.

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő, sikeres cégcsoport,
  • versenyképes, átlagon felüli jövedelem,
  • mobil telefon,
  • a betanulás időszakában (3 hónap) fix fizetés + jutalék,
  • betanítás, szakmai továbbképzések egy profi csapatban.

Munkavégzés helye:

A pályázó lakóhelye szerinti megyéje

Jelentkezési határidő az állásra: 2014. 05. 22.

Jelentkezés az állásra: Jelentkezését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Csongrád
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Bács-Kiskun
Vas
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő