www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1320 napja lejárt

A földrajzi területén meghatározó italnagykereskedelmi cég munkatársat keres

Területi Képviselői

munkakörben Budapest észak/keleti részére és vonzáskörzetében.

Feladatok és munkavégzés:

  • A földrajzi területéhez tartozó kereskedelmi egységek túra szerinti személyes napi szintű felkeresése értékesítés céljából
  • Terület folyamatos fejlesztése
  • Havi volumen célok és ösztönzők teljesítése
  • Új HORECA, kiskereskedelmi partnerek és lehetőségek felkutatása
  • Meglévő termékskála értékesítése disztribúció növelése, új termékek és saját márkák piaci bevezetése
  • Piaci információk továbbítása és folyamatos kommunikáció a felettesek felé
  • Forgalom növelése érdekében tett javaslatok
  • Értekezleteken való aktív részvétel

Munkához kapcsolódó elvárások:

  • Hasonló kereskedelmi területen szerzett több éves tapasztalat
  • Eredmény orientáltság, lelkesedés, dinamizmus
  • Kiváló kommunikációs készség, pozitív szemléletmód
  • Nyitottság az új dolgokra
  • Munkához való aktív hozzáállás, dinamikus és meggyőző személyiség
  • Magabiztos fellépés, kulturált megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság, terhelhetőség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség
  • Referenciák

Előnyt jelent:

  • Italpiacon és/vagy FMCG-ben szerzett tapasztalat
  • HORECA területen szerzett értékesítési / hunteri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Kiváló munkavégzési körülmények, családias környezet, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges gépjármű, PDA, telefon biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Fizetés:

  • Teljesítményarányos jutalék

Jelentkezési határidő:

  • Kérjük küldje el fényképes Önéletrajzát emailben 2014.04.30-ig.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő