www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Régió:

Baranya
Somogy
Tolna
Zala

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 778515
lejárt

  Magyarország egyik vezető multinacionális építőgép-gyártó cége, termékeinek kizárólagos importőre és forgalmazója megbízható új kollégát keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Potenciális ügyfélkör feltérképezése
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és ápolása,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése,
  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Árajánlatok önálló elkészítése
  • Piac- és versenytársfigyelés és elemzés
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Az előírt heti és havi rendszeres jelentések készítése

Elvárások:

  • Délnyugat-magyarországi lakhely
  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzetség
  • Érdeklődés erőgép és haszongépjárművek iránt
  • Büntetlen előélet
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat minimum elvárás!
  • Kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre és döntéshozatalra való képesség
  • Sikerorientáltság, ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • MS Office és internet aktív használata
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Fiatal és dinamikus környezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzések
  • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Motiváló, teljesítményarányos bérezés (alapbér+jutalék) és béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • Év végi bónuszok

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye
  • Somogy megye
  • Tolna megye
  • Zala megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Délnyugat-Magyarország

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Baranya
Somogy
Tolna
Zala