www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

 A Waterland Kft. 2004 óta van jelen a magyar piacon. Cégünk profilja ballonos ásványvíz és vízadagoló automaták forgalmazása és kihelyezése a magyar KKV szektorba tartozó cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Belföldi, értékesítési csapatunk bővítésére

munkatársat keresünk Kunhegyesen és vonzáskörzetében történő munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • új ügyfelek felkeresése, termék értékesítés, új vízadagoló automaták kihelyezése
  • kapcsolattartás a területén meglévő ügyfelekkel
  • heti jelentések, beszámolók készítése
  • piackutatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • értékestésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • keleti országrész ismerete
  • kiváló kommunikációs képesség
  • kereskedelmi szemlélet, jó együttműködés képesség
  • közvetlen személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem (fix + jutalék)
  • mobiltelefon

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő