www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

Link megjelenítése  TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársakat keres

Budapest és Pest megyei munkavégzésre

Feladatai:

Budapesti székhelyű cégünk ajándék és konyha felszerelési  termékeinek értékesítése Budapest és Pest megye területen:

  • Meglévő ügyfelek személyes felkeresése, folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása az adott területen
  • Napi partnerlátogatások lebonyolítása útvonalterv alapján
  • Potenciális partnerek megkeresése, partnerkör bővítése
  • Termékek értékesítése
  • Forgalmi elvárások teljesítése az előírt tervek szerint
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelentések, riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • 2 év értékesítési vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség,kezdeményezőkészség, önállóság, motiváltság
  • munkavégzéshez elengedhetetlen: "B" kategóriás vezetői engedély, saját személygépkocsi
  • laptop

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem  (fix alapbér + teljesítményarányos jutalék + egyéb vállalati juttatások) üzemanyag elszámolás alapján költségtérítés, céges mobiltelefon,

Munkavégzés helye:

Budapest és Pest megye

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő