www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása,
  • meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, a cég szolgáltatásainak értékesítése,
  • piacfigyelés,
  • ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása,
  • üzleti tárgyalások lebonyolítása,
  • a forgalom és a rendelések gyakoriságának, a rendelések összetételének folyamatos figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Acéláru kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • anyagismeret,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • önálló, proaktív munkavégzés,
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Regionális (Észak-kelet Magyarország)

Egyéb információ:

  • Próbaidő: 3 hónap
  • Kezdés várható ideje: 2013.03.04.
  • Munkaszerződés: határozatlan idejű

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát, havi nettó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő