www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1400 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, élelmiszer-kereskedelmi vállalat, a cég termékeinek Pékségek - Cukrászatok felé történő értékesítésére szakmailag felkészült munkatársat keres Hajdú-Bihar - , Békés - Megye területére.

Állás megnevezése:

Feladatok

  • Élelmiszeripari termékeink értékesítése, disztribúciójának fejlesztése
  • Kereskedelmi partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • A cég hatékony képviselete
  • Tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • FMCG szektorban, területi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány)
  • alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent

  • pék – cukrász vevőismeret
  • pék – cukrász szakmai ismeret
  • értékesítési folyamatok ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • jó csapatszellem
  • versenyképes alapfizetés, nyereségérdekelt jutalékos havi elszámolás
  • szolgálati személygépkocsi
  • mobil telefon
  • teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • lendületes fiatalos értékesítési csapat

Jelentkezési határidő: 2014. február 10.

  • Pályázatát az alábbi e-mail címen várjuk:

Helyek Békés
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő