www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Kollagén terápián alapuló nemzetközi gyógyszercég magyarországi képviselete

munkakörbe, speciális, mozgásszervi és/vagy esztétikai termékvonalra.

Feladat:

  • Meglévő és leendő ügyfelek rendszeres látogatása (elsősorban magánrendelők)
  • új ügyfelek, és üzleti lehetőségek felkutatása
  • az üzleti terv megvalósítása,
  • A potenciális ügyfelek vásárlási és fizetési potenciáljainak folyamatos monitorozása
  • A megállapodások nyomon követése, érvényesítése

Elvárások:

  • 2-3 éves gyógyszeripari vagy mozgásszervi gyógyászati segédeszköz kereskedelmi gyakorlat
  • Erős értékesítési szemlélet, számokban, profitban való gondolkodás
  • Kiváló tárgyalási készség,
  • Nyitott, együttműködő személyiség,
  • Kiváló kommunikációs képességek,
  • Alapvető Excel felhasználói ismeretek és gyakorlat,
  • Saját eszközök a munkavégzéshez, számlaképesség

Előny:

  • Élettudományok területén szerzett diploma (orvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, egészségügyi főiskolai végzettség)
  • Reumatológiai, ortopédus, sportorvosi, neurológiai, rehabilitációs szakorvosi, esztétikai bőrgyógyászati terápiás területek ismerete,
  • esztétika, mozgásszervi terápia területen szerzett tapasztalat, szakmai kapcsolatok a célcsoport orvosaival
  • magas szintű Excel és/vagy CRM felhasználói ismeretek és gyakorlat,

Amit kínálunk:

A cég versenyképes juttatást, fejlődési lehetőséget, hosszú távú perspektívát kínál.

Munkakezdés várható ideje: 2014 február!

Munkavégzés helye:

Lakóhelytől függően Magyarország különböző régiói

Kérjük, fényképes önéletrajzában mindenképp tüntesse fel bérigényét és az e-mail tárgy mezőjében a pozíció nevét „Területi Képviselő – a lakóhelyhez közel eső régió megnevezésével, pl. Debrecen”! A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk

Információ még:
Link megjelenítése; Link megjelenítése