www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1367 napja lejárt

 Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Kereskedelmi szakterülete

 Területi képviselő

 pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Megcélzott értékesítési pontok látogatása
  • Termékek jelenlétének biztosítása, fejlesztése a látogatott vevőpontokon
  • Kereskedelmi és marketing akciótervek végrehajtása
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 2-3 év értékesítési gyakorlat
  • Személygépkocsira szóló gépjármű vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs  képesség
  • Jó problémamegoldó készség

Előny: ha a pályázó Zala megyei lakóhellyel rendelkezik

Munkavégzés helye: Vas, Zala, Somogy megye

Munkavégzéshez gépkocsit, számítógépet, mobiltelefont biztosítunk.

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével

Pannontej Zrt. 8200 Veszprém, Kistó u. 9. szám alatti címére vagy a lenti e-mail címre.

Helyek Vas
Zala
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő