www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 1424 napja lejárt

A Caffé Szamila Kft. az olasz Musetti kávé és a belga Bensdorp kakaó kizárólagos hazai képviselőjeként vendéglátó egységeket, irodákat, munkahelyeket és közintézményeket lát el kávéval és kávégépekkel.

Területi képviselőt

keres vending (kávéautomatás) divíziójába.

Feladatok:

  • kávéautomatás konstrukciók és alapanyagok értékesítése.

Elvárások:

  • számlaképesség
  • több éves területi képviselői tapasztalat
  • kreativitás
  • önállóság
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • pontosság,
  • precizitás
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • budapesti illetve debreceni lakosok jelentkezését várjuk

Előny:

  • több éves területi képviselői gyakorlat azonos vagy hasonló szolgáltatásban
  • élő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • magas kereseti lehetőség fix + jutalékrendszerben
  • céges gépkocsi használatának lehetősége

Munkavégzés helye:

1 fő Budapest és Pest megye, valamint 1 fő Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.

Az önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk, kérjük feltüntetni a jelentkező által megpályázott megye megnevezését.

Helyek Hajdú-Bihar
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó