www.cvonline.hu
Területi képviselő
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2017.11.25.
Jelentkezési határidő: 2017.11.26.
Hirdetés azonosító: 1228477

Délnyugat-magyarországi területre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Potenciális ügyfélkör feltérképezése
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és ápolása
  • Meglévő ügyfélkör kezelése
  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Árajánlatok önálló elkészítése
  • Piac- és versenytársfigyelés és elemzés
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása, szerződések készítése
  • Az előírt heti és havi rendszeres jelentések készítése
  • CRM rendszer használata

Elvárások:

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Érdeklődés erőgép és haszongépjárművek iránt
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre és döntéshozatalra való képesség
  • Sikerorientáltság, ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Fiatal és dinamikus környezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzések
  • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes bérezés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.