www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Feladatok:

  • Ügyfél-akvizíció
  • A partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a meglévő vagy potenciális partnerekkel
  • Partnerigények feltárása
  • Az üzleti együttműködések nyomon követése
  • Árajánlatok, tenderekhez szükséges anyagok összeállítása vagy az ebben való részvétel
  • A partnerek teljes körű tájékoztatása a szolgáltatási folyamatról, termékekről
  • Piac- és versenytárs-elemzés

Elvárások:

  • 2-3 éves értékesítési tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemlélet és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat járműhitelezési területen

Mit kínálunk, ha csatlakozik hozzánk?

  • Energikus és vidám csapat, határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkáltatói háttér, folyamatos képzések

A munkavégzés helye és ideje:

  • Szolnok és környéke
  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a következő címre várjuk

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem > Területi képviselő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű