www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Partnerünk az európai növényvédő szer piacának képviselője több évtizedes sikerével ma a piac meghatározó szereplője. Specifikus hatóanyagok felhasználásával a korszerű, környezetkímélő növényvédő szerek választékát kínálja számos európai országban. Jelenleg Baranya és Tolna megye területén keresi új munkatársát

munkakörben

ELVÁRÁSOK

  • agrármérnöki végzettség
  • kereskedelemben vagy termelésben szerzett tapasztalat
  • mobilitás/kreativitás
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

FELADATOK

  • cég termékeinek képviselete
  • kapcsolattartás a forgalmazókkal
  • új partnerkapcsolat kiépítése

ELŐNYT JELENT

  • növényvédelmi végzettség
  • angol nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes jövedelem
  • céges autó
  • laptop/telefon
  • szakmai fejlődés
Helyek Baranya
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Területi képviselő
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Mezőgazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű