www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Békés, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

Partnerünk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Előszerződések alapján pénzforgalmi termékek regionális terjesztése
  • Terminál telepítés a leszerződött boltokban (terminál kihelyezés, üzembe állítás, terminálkezelők oktatása)
  • Értékesítési célok megvalósítása, a haladás rendszeres visszajelzése az értékesítési vezető (régióvezető, területi vezető) felé
  • Bolt látogatási ütemterv készítése, adatok rögzítése a rendszerekben
  • Értékesítéssel kapcsolatos üzleti észrevételek továbbítása, javaslattétel a folyamatok optimalizálásra
Elvárások:
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik (gazdasági, kereskedelmi)
  • Minimum 2-3 év területi képviselői, értékesítői tapasztalattal rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal és aktív autóvezetői gyakorlattal rendelkezik
  • Nem okoznak gondot neki a pozícióval járó utazások
  • Üzleti szemlélettel rendelkezik
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Ügyfél- és teljesítményorientált
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készsége van (magas szintű kifogás-, panaszkezelés, haszonérvelés)
  • Jó együttműködési-, kapcsolatteremtési készséggel rendelkezik
  • Jó szervezési készség, az elvárt célokhoz igazodó, eredményes időgazdálkodás jellemzi
  • Nagyfokú rugalmasság, stressz-tűrés és tolerancia jellemzi
  • Támogató, empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (elsősorban Word és Excel tudás)
Juttatások:
  • Versenyképes fix alapbér+ jutalék
  • Céges gépkocsit, tablet-et és telefont biztosítunk a munkavégzéshez
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet
  • Hosszú távú, biztos munkavégzés
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
  • Kezdés a kiválasztás után azonnal
  • Munkavégzés helye:
    • Csongrád illetve Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a pozíció és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016