www.cvonline.hu

Területi képviselő

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1200193

Területi értékesítő kollegákat keresünk mezőgazdasági gépek értékesítésével foglalkozó magyar hátterű nagykereskedelmi partnerünk számára észak- és dél-dunántúli régióba. Partnerünk exponenciálisan fejlődő, magyar hátterű vállalat, mely bővített mezőgazdaság gép portfólióval rendelkezik és a nagy érdeklődésre való tekintettel egy kibővített értékesítő csapat kialakítása céljából keresik az új munkatársakat.

A cég hosszú távú karrier lehetőséget, szakmai továbbképzést, rugalmas munkavégzést, céges autót valamint a versenyképes alapfizetés mellé kimagasló teljesítményarányos jutalékot biztosít az új kollegáknak. E mellett az új termékportfólió most a legjobb ár/érték arányú terméket tartalmazza a piacon, így az egyik legkönnyebben értékesíthető termékcsoport.

A Területi értékesítő legfontosabb feladatai:
  • Mezőgazdasági és kertészeti munkagépek értékesítése magas színvonalon,
  • Szakmai tanácsadás az ügyfeleknek a gépek átadásakor és beüzemelésekor,
  • Gyakorlati bemutatók tartása,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Új ügyfélkör építése

Legfontosabb elvárások a Területi értékesítővel szemben:
  • Mezőgazdasági és/vagy műszaki irányú végzettség,
  • Tapasztalat értékesítésben,
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • Megbízható és önálló munkavégzés,

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent az angol nyelvismeret, meglévő ügyfélkör és kapcsolatok az adott régióban valamint mezőgazdasági vonalon szerzett értékesítési tapasztalat.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen honlapunkon keresztül önéletrajz feltöltésével a Jelentkezés gombra kattintva.