www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Pest, Gyál
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Tervezhető jövő stabil háttérrel

Lépj az Aegon Gyáli csapatába!

Az Aegon számára fontos, hogy jelen legyen minél több településen és megismerje a helyi igényeket. Tanácsadóink nap mint nap azért dolgoznak, hogy segítsenek az embereknek megalapozott pénzügyi döntéseket hozni egy életen át. Az elmúlt években számos díjat nyertünk; ügyfeleink mellett üzleti partnereink és a tágabb értelemben vett szakma is elismerte azokat az innovatív megoldásokat, amelyek az elégedettségüket szolgálják.

Az Aegon júliusban megnyitja új  Értékesítési Pontját Gyálon, hogy magas színvonalon szolgálhassa ki a helyi lakosokat és vállalakozásokat. A szélesebb körű szolgáltatás érdekében keresünk tapasztalt vagy  pályakezdő munkatársakat!

Jelentkezz, és váltsd valóra karriereddel kapcsolatos álmaidat!

Gondoskodni a családok biztonságáról – ez számunkra küldetés!

Rád váró feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolat építés potenciális új ügyfelekkel
  • A pénzügyi biztonság iránti érdeklődés felkeltése
  • Teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel kapcsolatban
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat, új iroda
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelm elérése
  • Képzés, átképzés, lehetőség egy új szakma elsajátítására
  • Intenzív szakmai támogatás, kezdeti személyre szabott mentorálással
  • Hosszú távú, előrelépést biztosító karrierlehetőség, vezetővé válás
  • Önálló és felelősségteljes tevékenység végzése

Elvárásaink:

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Nyitottság, vállalkozó szemlélet
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

Küldd el fényképes önéletrajzod a Gyáli helyszín megjelölésével!

Helyek Pest
Gyál
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő