www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Területi képviselőket

keresünk

Vecsési székhelyű állateledel nagykereskedelmi cég keres területi képviselőket az egész ország területére

Feladatok:

  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • a területen lévő potenciális partnerek felkeresése és megszerzése
  • ügyfelek rendszeres személyes látogatása
  • reklamációk kezelése
  • versenytársak piaci mozgásának követése
  • napi jelentések, útvonal tervek készítése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlattal rendelkező)
  • számítógép felhasználói szintű ismerete(word, excel)
  • jó kommunikációs képesség
  • nagy teherbírás
  • internet hozzáférés és használat

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • szakirányú tapasztalat/ végzettség

Amit biztosítunk:

  • mobiltelefon
  • gépkocsi
  • fiatalos csapat
  • forgalom orientált fizetés