www.cvonline.hu

Területi képviselő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1099444

Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a pénzügyi szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára korszerű, innovatív termék értékesítésére új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Előre kiadott boltlista alapján a kiskereskedelmi üzletek megkeresése
  • Adott településen, a listán nem szereplő kiskereskedők feltérképezése
  • Innovatív fizetési szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Előszerződések megkötése
  • Szükséges adminisztrációk elvégzése

Elvárások:
  • Saját autó
  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Üzleties megjelenés
  • Kapcsolatteremtő készség
  • Kereskedelmi érzék, értékesítési véna

Juttatások:
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Vonzó, megfelelő megélhetést biztosító juttatási csomag
  • Saját autó használata miatt költségtérítés
  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Dinamikus csapat, multikulturális háttér
  • Előmeneteli lehetőségek

  • Ha felkeltettük az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a megadott címre.
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Békés