www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • Az állásajánlat lejárt.

A SaleSense Zrt. Magyaroszágon egyedülálló digitális szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. Szolgáltatásainkat partnerek értékesítik tovább. További növekedésünk érdekében

Keresünk csapatukba, aki a viszonteladóként működő partnerhálózat bővítéséért és vezetéséért lesz felelős.

Az új munkatárs feladatai:

  • Kapcsolatfelvétel partnerként szóba jövő potenciális partnerekkel (esetenként hideghívás útján is)
  • A partnerek lelátogatása, partneri szerződés megkötése
  • A leszerződött partnerek támogatása, aktivizálása, teljesítményük mérése és kiértékelése

Ebben a munkakörben az a legnagyobb szakmai kihívás és egyben lehetőség az, hogy a piacon még újszerű, nem ismert megoldást kell értékesítenie. Eredményes munkája esetén előreléphet és felépítheti saját csapatát.

Az új munkatárssal szembeni elvárások:

  • Értékesítési és/vagy partner manageri tapasztalat
  • Nyitottság az online szolgáltatások iránt
  • Önálló munkavégzés
  • Lényeglátó, fókuszált és eredményorientált látásmód

Ami kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie (nagyon komoly szakmai tudásra és folyamatos tanulásra van ugyanis szükség a sikerhez), cserébe viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias cégkultúrát tudunk nyújtani.

  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Munkájához szükséges eszközök
  • Rendkívül innovatív háttér és cégvezetés
  • Folyamatos képzés és háttértámogatás
  • Előrelépési lehetőség vezetői munkakörbe

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest, országosan
Munkaidő: főállásban
Munkába állás kezdete: azonnal
Szükséges nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest