www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Frissítve 20 napja

Kereskedelmi cég pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • A bevétel, - és nyereségnövekedés elősegítését célzó módszerek megtalálásában történő közreműködés.
  • A módszerek alkalmazása a képviselői munka során.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Tanulási hajlandóság
  • Utazási hajlandóság (kb. 5000 km/hó)

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos jövedelem (Fix+jutalék)
  • Céges gépjármű+telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyék

Pályázatát a lenti e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyék
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok