www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az agrár szektorban inputanyag kereskedelemmel foglakozó cég számára

pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok

  • A két adott megyében meglévő- és új partnerek, viszonteladók látogatása, szaktanácsadás
  • Szántóföldi prezentációk, bemutatók szervezése
  • Új termékek bevezetése, igény felkeltése
  • Kísérletek beállítása, marketing aktivitás

Elvárások

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Min. 3-5 év hasonló területen megszerzett szakmai-, és kereskedelmi tapasztalat (aktív partnerkapcsolat előny)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Személyautó, mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek, itthon és külföldön
  • Stabil, kiszámítható egzisztencia és háttér
Munkavégzés helye Fejér- és Veszprém megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér, Veszprém