www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Álláslehetőség területi képviselői állásra

A közel 20 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres

területi képviselő

pozícióba.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • a meglévő ügyfelek kiszolgálása
  • szaktanácsadás
  • értékesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)
  • Angol és /vagy német nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2016. november 2.

A jelentkezés módja:

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: területi képviselő

Munkavégzés helye Észak-Dunántúl
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Pest