www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Csomagolástechnikával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat keres munkatársat

munkakörbe.

Munkatársunk feladata lesz:

  • Új- és leendő ügyfelek telefonon történő megkeresése, kapcsolatfelvétel
  • Meghatározott ügyfélportfolió kezelése, napi adminisztráció
  • Előre meghatározott árbevételi célok teljesítése
  • A forgalom maximalizálás és a lehető legmagasabb ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Tárgyalások lebonyolítása és rendszeres kapcsolattartás - nyomonkövetés
  • Az ügyféligények megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • Részvétel értékesítési, marketing fejlesztési projektekben
  • Üzletfejlesztési javaslatok megfogalmazása a piaci visszajelzések alapján

Elvárásaink:

  • Vállalati környezetben értékesítés területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Elkötelezettség a minőség iránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs- és tárgyalási készség, pontosság
  • Szakirányú végzettség
  • Angol (Tárgyalóképes) nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Előnyt jelent a saját autó
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kitartó, felelősségteljes, személyiség
  • Pro-aktív szemlélet, önállóság, kreativitás

Amit kínálunk:

  • Családias környezet, háttértámogatás, megfelelő szakmai felkészültség, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Pest megye, Nagytarcsa

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol