www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Az Agria Color 98 Kft.

munkatársat keres

Észak-Kelet magyarországi megyék területére (Borsod, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú, Heves) BASF autójavító és ipari festékek teljes segédanyag választéka, valamint, szórástechnika (SATA), csiszolati termékek (autó-és faipari)  (MIRKA, SIA, DEERFOS), munkavédelmi eszközök (SIA-3M)értékesítésére

Feladatai:

  • Potenciális partnerek megkeresése, partnerkör bővítése, tárgyalások lebonyolítása az adott területen
  • Partnerlátogatások lebonyolítása útvonalterv alapján
  • Termékek értékesítése megrendelés alapján
  • Forgalmi elvárások teljesítése az előírt tervek szerint
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelentések és szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség, nyelvismeret előny
  • 3 év értékesítési vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség, kezdeményezőkészség, önállóság, motiváltság
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen „B” kategóriás vezetői engedély, saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Jutalékrendszeres bérezés, vállalkozói vagy részmunkaidős
  • Szakmai és informatikai háttér
  • Munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
  • Szakmai továbbképzés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő környezet
  • Fiatalos, motivált csapat

Fényképes önéletrajzos jelentkezés az alábbi e-mail címen.

Helyek Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő