www.cvonline.hu

Területi képviselő

Dinamikusan fejlődő, élelmiszer-kereskedelmi vállalat, a cég termékeinek értékesítésére szakmailag felkészült munkatársakat keres Budapest és Pest megye területére.

Állás megnevezése:

Feladatok:

  • élelmiszeripari termékek értékesítése, azok disztribúciójának fejlesztése
  • a terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • a cég hatékony képviselete
  • tárgyalások lebonyolítása
  • partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • új partnerek felkutatása és megnyerése, partnerlátogatás, piacbővítés
  • megrendelések, árajánlatok bekérése, készítése.
  • belső kapcsolattartás a vállalkozás részlegeivel (logisztika, rendelésfelvétel)
  • megrendelések, árajánlatok bekérése, készítése

Elvárások:

  • retail és/vagy Pék-cukrászat és  Ho.Re.Ca, fagylalt területi értékesítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • értékesítési folyamatok ismerete
  • gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány, legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • reatil és/vagyHo.Re.Ca., vevőismeret
  • kereskedelmi / Pék / Szakács / Cukrász végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapfizetés, negyedéves bónusz elszámolás, cafeteria
  • a munkavégzéshez személygépkocsi, mobiltelefon
  • változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • lendületes fiatalos értékesítési csapat
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • stabil középvállalati háttér

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest