www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 398 napja lejárt

ROVITEX HUNGÁRIA Kft.
Cégünk egy 20 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat, aki Baranya-, Somogy-, Tolna- és Bács-Kiskun megye területekre keresi új munkatársát az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Túraterv szerinti látogatás. Hatékony vevő-portfólió kialakítása
  • Új partnerek felkutatása, meglévő partnereink gondozása, valamint a portfólióhoz tartozó éves forgalom növelése
  • Vevőgondozás, reklamációkezelés, kapcsolattartás
  • A terület adminisztrációja, jelentési kötelezettség

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
  • Problémamegoldó-készség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • B kategóriás jogosítvány, balesetmentes vezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, forgalom arányos fizetés
  • Nagyfokú önálló és felelős munka, komoly háttértámogatással
  • Vállalati autó, mobil telefon és laptop
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elhivatottság, szorgalom

Jelentkezés módja:  Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigé-nyét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni. Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Területi képviselő.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő