www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 147 napja lejárt

LAUFEN CZ s.r.o.,
a spanyol ROCA csoport tagja, a világ egyik legnagyobb szaniterkerámia és fürdőszoba berendezés gyártója és forgalmazója, aki a LAUFEN és a JIKA termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik Magyarországon, a folyamatosan bővülő csapatába munkatársat keres

MUNKAKÖRBE
LAUFEN ÉS JIKA MÁRKÁJÚ TERMÉKEIHEZ BUDAPEST ÉS NYUGAT- MAGYARORSZÁG TERÜLETÉRE

Feladatok:

  • komplex kapcsolatápolás az adott régió ügyfeleivel
  • a termékek értékesítése és marketing-támogatása
  • információszerzés az adott régióban tervezett építési projektekről

Elvárásaink:

  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • értékesítői véna, értékesítés, kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • jó szervező készség és meggyőző tárgyalási képesség
  • flexibilitás, magas fokú kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • magabiztos, határozott fellépés
  • lojalitás a cég iránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Excel, Word, elektronikus posta)
  • utazási készség, jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • folyékony, üzleti kommunikációs szintű angol nyelvhasználat

Amit kínálunk:

  • érdekes és igényes munka egy stabil nemzetközi társaságnál
  • tudásnak, képességnek, ügyességnek megfelelő jövedelem
  • céges autó magán használatra is
  • notebook, mobiltelefon
  • alkalmazotti juttatások

Jelentkezését és szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a lenti e-mail címre várjuk:
Laufen CZ s.r.o. Kereskedelmi Képviselet
H- 1025 Budapest, Pasaréti u. 83.

A legjobbnak ítélt jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk meg.
Látogasson el weboldalunkra: www.laufen.com, www.jika.hu,

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő